Årsmøte 2025

04.06.2024, 10:00 — 12:00

Grieghallen //Digitalt
Npu konferansen 2025 Blue 01
Årsmøtet foregår morgenen etter NPU konferansen & NPU prisen i Grieghallen 3. juni. Bli med til Bergen og delta fysisk! Du kan også delta digitalt. Men husk å bruke stemmeretten!

Omstilling og valg av nytt styre

NPU har det siste halve året gjennomgått en omstilling, som styret vil informere om, og det skal velges nytt styre. Det er derfor viktig at du deltar og bruker din stemme!

Registrer deg for konferanse og årsmøte på samme lenke under

Årsmøtet finner i år sted i fysisk, i forlengelse av NPU Konferansen 3. juni.

Sted: Salong Nina, 3. etasje. Inngang Peer Gynt.

Du kan melde deg på som fysisk eller digital deltaker på konferansen og årsmøtet via samme lenke under.

Velg om du vil delta fysisk eller digitalt

Forslagsrett og saksliste

Årsmøtet er organisasjonens øverste myndighet. Alle ordinære medlemmer har stemmerett på årsmøtet, og har en stemme hver.

Forslagsfrist: 20. mai.

Som medlem kan du fremme forslag til styret. Vi ber deg fremme ditt forslag innen styremøte 20. mai klokken 12:00. bruk denne epostadressen: post(@)norskpublikumsutvikling.no.

Årsmøtet skal ifølge vedtektene behandle følgende saker:

  • Godkjenning av innkalling
  • Godkjenning av årsregnskap
  • Vedtektsendringer
  • Strategi- og handlingsplaner (orienteringssak)
  • Innkomne saker
  • Fastsettelse årsavgifter
  • Vedta budsjett
  • Valg av styre, valgkomite og revisor

Vel møtt!

Om oss: Vedtekter og gjeldende strategi