Romfordelinger under parallellsesjonene, dag 2

skrevet av Danby Choi — 2018-11-14

Lurer du på hvilken parallellsesjon du skal i? Les her. Romoversikten finner du også i NPU-appen, som finnes i både App Store og Play Store. OBS: «Dansende innhold som engasjerer» i første parallellsesjonsrunde er avlyst på grunn av sykdom.

10.45 - 11.30

Er ekspertspråket med på å skape avstand mellom kunst og publikum?

I Kirsten Flagstad-salen.

Amund Oserud Bentzen, André Ishak, Ann Kristin Traaen, Anne Kari Holm, Anne-Grethe Thoresen, Annette Winkelmann, Aslak Larse, Bernt Bauge, Camilla Wiik, Camilla Yndestad, Cathrine Nysæther, Christiane Lieungh, Danby Choi, David Sitkin Røsler, Elin-Therese Aarseth, Else Blom, Erik Årsland, Gunhild Høvik Hansen, Guro Svanes, Hilde Eriksen, Inger Lise Libakken, Ingunn Moslet, Irene Smørdal, Jo Adrian Haavind, Kate Augestad, Katrine Kirkeby Arnold, Kenneth Fredstie, Kim Stidahl, Kjersti Tubaas, Kristian Strømskag, Kristin Hetland, Laila Melkevoll, Lise Cathrine Pedersen, Lise Kihle, Mari Fladmoe Wolmer, Marianne Røysum Kleven, Marie Peyre, Marte Hortemo, Marte Velde Koslung, Merete Jakobsen Klæboe, Milena Brekke, Nicolo Sattin, Nina Fjelnset, Rita Støstad, Sara Wegge, Silje Vestvik, Simen Lian, Stein-Inge Århus, Susanne Odijk Solbakken, Tone Ulltveit-Moe, Tormod gangfløt, Una Mathiesen Gjerde, Åslaug Løseth Magnusson

Implementing Culture Segments med Jo Hargreaves

På Teater Innlandet Scene.

Anderz Døving, Andreas Langenes, Anika Mackenroth, Anna Eline Eneberg, Anne Jæger, Anne Spets, Bente Hartvedt Ringstad, Birgit Bøeng, Bodil Nyaas, Brage T. Bjerke, Britt Astri Reiten, Carina Stokke, Chantal Couillault Nilsen, Dennis Askeland, Eivor Winther Sunesen, Eline B. Lorentzen, Else Braseth, Grete Stuevold Madsbakken, Gry Worre Hallberg, Gunhild Varvin, Hannah Wozene Kvam, Hege Østmo, Ida Klingvall, Ine Therese Berg, Ingrid E. Handeland, Janneke Aulie, Johanna Hagerius, Jon Henrik Solhei, Jon Ilseng, Jon Klavenæs, Jon Løvaas, Jonas B Olsen, Josephine Østern, Julie Agre, Kaia Nielsen Kjøs, Kari Skarprud Pettersen, Karoline Rise Nøstdal, Kasper Søyland, Kine Gjersøe, Linda M Aukan, Maiken Mathisen, Mari Owen, Maria Parry, Maria Tripodianos, May Brit, Mette Hægeland Blom, Mette Nikoline Bolkan, Nille Stormoen, Nils Hald, Nils Wiklander, Nora Clausen, Olaf Mackenzie, Rohan Sandemo Fernando, Siril Bull Henstein, Sissel Norberg, Siv Holt, Snorre Svendsen, Stine Roald, Sue Janne Alsaker, Therese Strupstad Hagen, Thomas Andersen, Tine Valavuo Tyldum, Torill Gudmundsen, Victoria Bakken, Victoria Eek, Vidar Aas, Vuillaume

AVLYST: Hands on: Dansende innhold som engasjerer (NO)

I Multisalen Pauline Hall.

Deltakere i denne sesjonen bes velge en av de andre sesjonene. Parallellsesjonen med Tale Hendnes fra Dansens hus er avlyst pga. sykdom. Multisalen er derfor tom under denne parallellsesjonen.

Ann Berit Hulthin, Elin O. Rekdal, Evy Fischer, Geir B. Skårhaug, Hilde Jomaas, Jannik Wiberg, Jenny Heggvik, Julie Finckenhagen Sandli, Kristine Welde Tranås, Linda Stewart, Linn Silje Jarness Rohdin, Maren Wegge, Marianne, Marianne Dyrnes Vallat, Mette Haugland, Morten Sletten, Ole-Morten Vestby, Sigrid Traasdahl, Stig N. Andersen, Therese steen, Truls Berg-Hansen, Vegar Heimsæter.

Mangfold: Er Fargespill nøkkelen til kulturell inkludering?

I Teatersal Hulda Garborg.

Anne-Gry Skonnord, Astrid M Strømsned, Beate Brox, Birthe Selvaag, Christel Forsberg, Christin Lundevall, Geir Rege, Ingvild Amdal Myklebust, Jakob Jones, Jørgen Skauge, Jørn Øversveen, Kaja Jorem, Karine Munch, Kjersti Krageberg, Lage Thune Myrberget, Marie Hustad, Ragnhild Motzfeldt, Refka Kovac, Silje Stener, Sølvi Litleskare, Thine Sletbakk Bugge, Thorbjørn Tønder Hansen, Tonje Elisabeth Peersen, Toril Mjelva Saatvedt, Trude Bruket, Vigdis Gjelstad Jakobsen, Yvonne Pleym, Åsne Dahl Torp, Øivind Nordal.

11.45 - 12.30

Strategi: Audience Diversity Academy med Mel Larsen og Cath Hume (EN)

I Kirsten Flagstad-salen.

Amund Oserud Bentzen, André Ishak, Anika Mackenroth, Camilla Wiik, Danby Choi, Else Blom, Else Braseth, Grete Stuevold Madsbakken, Hannah Wozene Kvam, Hege Østmo, Ingvild Amdal Myklebust, Jannik Wiberg, Jon Klavenæs, Josephine Østern, Kaja Jorem, Kim Stidahl, Kine Gjersøe, Kjersti Tubaas, Maren Wegge, Marianne Dyrnes Vallt, Marie Peyre, Mette Nikoline Bolkan, Nille Stormoen, Nils Wiklander, Siril Bull Henstein, Stine Roald, Thine Sletbakk Bugge, Thomas Andersen, Thorbjørn Tønder Hansen, Tine Valavuo Tyldum, Victoria Bakken

Hands on: Copywriting for Culture Segments (EN)

På Teater Innlandet Scene.

Andreas Langenes, Ann Kristin Traaen, Birgit Bøeng, Carina Stokke, David Sitkin Røsler, Eivor Winther Sunesen, Elin O. Rekdal, Gunhild Varvin, Ida Klingvall, Ingrid E. Handeland, Johanna Hagerius, Jon Løvaas, Julie Agre, Karoline Rise Nøstdal, Kristine Welde Tranås, Maria Tripodianos, Marie Hustad, Marte Hortemo, Olaf Mackenzie, Ole-Morten Vestby, Rita Støstad, Silje Vestvik, Stein-Inge Århus, Victoria Eek, Åslaug Løseth Magnusson, Åsne Dahl Torp

Kulturrådet pres. Kreativ næring (Del 1): Fra historiefortelling til formidling med digitale hjelpemidler

I Multisalen Pauline Hall.

Anna Eline Eneberg, Anne Jæger, Anne Kari Holm, Anne-Grethe Thoresen, Anne-Gry Skonnord, Aslak Larse, Bernt Bauge, Birthe Selvaag, Bodil Nyaas, Cathrine Nysæther, Christel Forsberg, Christin Lundevall, Dennis Askeland, Eline B. Lorentzen, Gunhild Høvik Hansen, Guro Svanes, Hilde Eriksen, Ingunn Moslet, Irene Smørdal, Janneke Aulie, Jenny Heggvik, Jo Adrian Haavind, Jon Ilseng, Jonas B Olsen, Jørn Øversveen, Kari Skarprud Pettersen, Kasper Søyland, Katrine Kirkeby Arnold, Kjersti Krageberg, Kristian Strømskag, Kristin Hetland, Lage Thune Myrberget, Linda M Aukan, Linda Stewart, Lise Cathrine Pedersen, Lise Kihle, Maiken Mathisen, Mari Fladmoe Wolmer, Mari Owen, Marianne Røysum Kleven, Marte Velde Koslung, May Brit, Merete Jakobsen Klæboe, Mette Hægeland Blom, Milena Brekke, Nicolo Sattin, Nina Fjelnset, Ragnhild Motzfeldt, Sara Wegge, Sigrid Traasdahl, Silje Stener, Simen Lian, Siv Holt, Snorre Svendsen, Therese Strupstad Hagen, Tormod gangfløt, Truls Berg-Hansen, Vegar Heimsæter, Vidar Aas, Vuillaume, Øivind Nordal

Økt deltakelse: Bergensstrategien

I Teatersal Hulda Garborg.

Anderz Døving, Ann Berit Hulthin, Anne Spets, Annette Winkelmann, Astrid M Strømsned, Beate Brox, Bente Hartvedt Ringstad, Brage T. Bjerke, Britt Astri Reiten, Camilla Yndestad, Chantal Couillault Nilsen, Christiane Lieungh, Elin-Therese Aarseth, Evy Fischer, Geir B. Skårhaug, Geir Rege, Gry Worre Hallberg, Hilde Jomaas, Hilde Marie Pedersen, Ine Therese Berg, Inger Lise Libakken, Jakob Jones, Jon Henrik Solhei, Julie Finckenhagen Sandli, Jørgen Skauge, Kaia Nielsen Kjøs, Karine Munch, Kate Augestad, Kenneth Fredstie, Laila Melkevoll, Maria Parry, Marianne, Mette Haugland, Morten Sletten, Nils Hald, Refka Kovac, Rohan Sandemo Fernando, Sissel Norberg, Stig N. Andersen, Sue Janne Alsaker, Susanne Odijk Solbakken, Sølvi Litleskare, Therese steen, Tone Ulltveit-Moe, Tonje Elisabeth Peersen, Toril Mjelva Saatvedt, Torill Gudmundsen, Trude Bruket, Una Mathiesen Gjerde, Vigdis Gjelstad Jakobsen, Yvonne Pleym.

13.30 - 14.15

Kulturrådet pres. Kreativ næring (del 2): VR-plattform for teater

I Kirsten Flagstad-salen.

Andreas Langenes, André Ishak, Anne-Grethe Thoresen, Annette Winkelmann, Aslak Larse, Astrid M Strømsned, Bernt Bauge, Camilla Wiik, Christel Forsberg, Eline B. Lorentzen, Else Braseth, Evy Fischer, Ingrid E. Handeland, Ingunn Moslet, Johanna Hagerius, Jon Ilseng, Kenneth Fredstie, Kristian Strømskag, Lage Thune Myrberget, Linda M Aukan, Maiken Mathisen, Mari Fladmoe Wolmer, Mari Owen, Marianne Dyrnes Vallt, Marie Peyre, Marte Hortemo, Marte Velde Koslung, May Brit, Morten Sletten, Nils Wiklander, Sara Wegge, Simen Lian, Siril Bull Henstein, Siv Holt, Therese Strupstad Hagen, Thine Sletbakk Bugge, Tine Valavuo Tyldum, Tormod gangfløt, Vegar Heimsæter, Victoria Bakken, Yvonne Pleym, Åslaug Løseth Magnusson.

BEGYNNER 13.45! Digital markedsføring med Music Ally, Del 1

OBS: Wesley A´Harrah har måttet melde avbud på grunn av sykdom. I stedet kommer Patrick Ross, men med liten forsinkelse. Del 1 begynner kl. 13.45 (ta deg 15 minutter ekstra lunsj) og varer i ett strekk, hvis ikke annet avtales under sesjonen.

På Teater Innlandet Scene.

Anderz Døving, Ann Kristin Traaen, Anne Spets, Beate Brox, Bodil Nyaas, Britt Astri Reiten, Chantal Couillault Nilsen, Danby Choi, David Sitkin Røsler, Elin O. Rekdal, Geir B. Skårhaug, Gunhild Varvin, Hege Østmo, Inger Lise Libakken, Ingvild Amdal Myklebust, Irene Smørdal, Jannik Wiberg, Jon Henrik Solhei, Jonas B Olsen, Josephine Østern, Julie Agre, Julie Finckenhagen Sandli, Kaia Nielsen Kjøs, Kasper Søyland, Kate Augestad, Kine Gjersøe, Kjersti Tubaas, Kristin Hetland, Kristine Welde Tranås, Laila Melkevoll, Linn Silje Jarness Rohdin, Lise Kihle, Maren Wegge, Maria Parry, Marianne, Merete Jakobsen Klæboe, Mette Haugland, Mette Nikoline Bolkan, Milena Brekke, Nille Stormoen, Nina Fjelnset, Nora Clausen, Olaf Mackenzie, Ole-Morten Vestby, Refka Kovac, Rita Støstad, Rohan Sandemo Fernando, Sigrid Traasdahl, Silje Stener, Silje Vestvik, Sissel Norberg, Stein-Inge Århus, Sue Janne Alsaker, Therese steen, Tone Ulltveit-Moe, Toril Mjelva Saatvedt, Truls Berg-Hansen, Victoria Eek, Øivind Nordal.

Ungt publikum: Buskeruds nye kulturkort for unge

I Multisalen Pauline Hall.

Amund Oserud Bentzen, Anika Mackenroth, Ann Berit Hulthin, Anne Kari Holm, Bente Hartvedt Ringstad, Birgit Bøeng, Birthe Selvaag, Brage T. Bjerke, Camilla Yndestad, Carina Stokke, Cathrine Nysæther, Christiane Lieungh, Christin Lundevall, Dennis Askeland, Eivor Winther Sunesen, Else Blom, Geir Rege, Grete Stuevold Madsbakken, Gunhild Høvik Hansen, Guro Svanes, Hilde Eriksen, Hilde Jomaas, Ida Klingvall, Jakob Jones, Janneke Aulie, Jon Klavenæs, Jørgen Skauge, Jørn Øversveen, Kaja Jorem, Kari Skarprud Pettersen, Karine Munch, Karoline Rise Nøstdal, Katrine Kirkeby Arnold, Kim Stidahl, Kjersti Krageberg, Lise Cathrine Pedersen, Marianne Røysum Kleven, Marie Hustad, Mette Hægeland Blom, Nils Hald, Ragnhild Motzfeldt, Stig N. Andersen, Stine Roald, Sølvi Litleskare, Thomas Andersen, Thorbjørn Tønder Hansen, Torill Gudmundsen, Trude Bruket, Vidar Aas, Vigdis Gjelstad Jakobsen, Vuillaume, Åsne Dahl Torp

Analogt og immersivt: Sisters Hopes univers (del 1)

I teatersal Hulda Garborg.

Anna Eline Eneberg, Anne Jæger, Anne-Gry Skonnord, Elin-Therese Aarseth, Erik Årsland, Gry Worre Hallberg, Ine Therese Berg, Jenny Heggvik, Jon Løvaas, Linda Stewart, Maria Tripodianos, Nicolo Sattin, Snorre Svendsen, Susanne Odijk Solbakken, Tonje Elisabeth Peersen, Una Mathiesen Gjerde

14.30 - 15.15

Trusler og muligheter for kunst- og kultursektoren fem mot 2025

I Kirsten Flagstad-salen.

De som ikke deltar i de andre parallellsesjonene. (Data mistet, men i denne salen er det mye plass.)

Digital markedsføring med Music Ally, Del 2

På Teater Innlandet Scene. (Liten ending: Med Patrick Ross i stedet for Wesley A´Harrah.)

Anderz Døving, Ann Kristin Traaen, Anne Spets, Beate Brox, Bodil Nyaas, Britt Astri Reiten, Chantal Couillault Nilsen, Danby Choi, David Sitkin Røsler, Elin O. Rekdal, Geir B. Skårhaug, Gunhild Varvin, Hege Østmo, Inger Lise Libakken, Ingvild Amdal Myklebust, Irene Smørdal, Jannik Wiberg, Jon Henrik Solhei, Jonas B Olsen, Josephine Østern, Julie Agre, Julie Finckenhagen Sandli, Kaia Nielsen Kjøs, Kasper Søyland, Kate Augestad, Kine Gjersøe, Kjersti Tubaas, Kristin Hetland, Kristine Welde Tranås, Laila Melkevoll, Linn Silje Jarness Rohdin, Lise Kihle, Maren Wegge, Maria Parry, Marianne, Merete Jakobsen Klæboe, Mette Haugland, Mette Nikoline Bolkan, Milena Brekke, Nille Stormoen, Nina Fjelnset, Nora Clausen, Olaf Mackenzie, Ole-Morten Vestby, Refka Kovac, Rita Støstad, Rohan Sandemo Fernando, Sigrid Traasdahl, Silje Stener, Silje Vestvik, Sissel Norberg, Stein-Inge Århus, Sue Janne Alsaker, Therese steen, Tone Ulltveit-Moe, Toril Mjelva Saatvedt, Truls Berg-Hansen, Victoria Eek, Øivind Nordal.

Analogt og immersivt: Sisters Hopes univers (del 2)

I teatersal Hulda Garborg.

Anna Eline Eneberg, Anne Jæger, Anne-Gry Skonnord, Elin-Therese Aarseth, Erik Årsland, Gry Worre Hallberg, Ine Therese Berg, Jenny Heggvik, Jon Løvaas, Linda Stewart, Maria Tripodianos, Nicolo Sattin, Snorre Svendsen, Susanne Odijk Solbakken, Tonje Elisabeth Peersen, Una Mathiesen Gjerde

15.30 til 16.00 blir det avslutning og oppsummering med interaksjon i publikum. Bli med på dagens siste fellessesjon!