Dette er romfordelingen under parallellsesjonene, dag 1

skrevet av Danby Choi — 2018-11-13

Lurer du på hvilken parallellsesjon du skal i? Les her. Artikkelen er oppdatert med riktig oversikt over rommene, og hvilke sesjoner som foregår der. Romoversikten finner du også i appen, som nå fungerer for både iPhone og Android.

14.15 - 15.00

Tre institusjoner løfter operaen samtidig (DNOB, BNO og Opera Østfold)

I Kirsten Flagstad-salen

Amund Oserud Bentzen, Andreas Langenes, Anne Kari Holm, Anne Spets, Anne-Grethe Thoresen, Astrid M Strømsned, Birthe Selvaag, Carina Stokke, Christin Lundevall, Elin-Therese Aarseth, Eline B. Lorentzen, Else Blom, Evy Fischer, Geir Rege, Grete Stuevold Madsbakken, Guro Svanes, Hannah Wozene Kvam, Hanne Lise Rørstad, Irene Smørdal, Jakob Jones, Jonas B Olsen, Kaja Jorem, Karine Munch, Katrine Kirkeby Arnold, Kenneth Fredstie, Kim Stidahl, Kine Gjersøe, Lage Thune Myrberget, Maiken Mathisen, margareta magnus myhre, Mari Fladmoe Wolmer, Mari Owen, Marianne Dyrnes Vallt, Marianne Røysum Kleven, Marie Peyre, May Brit, Mette Hægeland Blom, Olaf Mackenzie, Ole-Morten Vestby, Ragnhild Motzfeldt, Sara Wegge, Sissel Norberg, Sue Janne Alsaker, Thine Sletbakk Bugge, Tonje Elisabeth Peersen, Toril Mjelva Saatvedt, Tormod gangfløt, Una Mathiesen Gjerde, Victoria Eek, Yvonne Pleym, Åslaug Løseth Magnusson.

To framoverlente orkestre (BFO og NOSO)

På Teater Innlandet

Aggie Petesron, Anderz Døving, Ann Berit Hulthin, Ann Kristin Traaen, Aslak Larse, Beate Brox, Bernt Bauge, Brage T. Bjerke, Britt Astri Reiten, Camilla Wiik, Camilla Yndestad, David Sitkin Røsler, Gunhild Varvin, Hilde Marie Pedersen, Ingunn Moslet, Jon Klavenæs, Kaia Nielsen Kjøs, Kate Augestad, Kristin Hetland, Laila Melkevoll, Lise Kihle, Merete Jakobsen Klæboe, Nils Hald, Nils Wiklander, Ole-Jacob Thorkildsen, Rikke Grønvold, Rohan Sandemo Fernando, Sigrid Traasdahl, Snorre Svendsen, Susanne Odijk Solbakken, Sølvi Litleskare, Therese steen, Therese Strupstad Hagen, Thomas Andersen, Tine Valavuo Tyldum, Tone Ulltveit-Moe, Torill Gudmundsen, Åsne Dahl Torp.

Digital synlighet i sør (USUS)

I Multisalen Pauline Hall

André Ishak, Anika Mackenroth, Anna Eline Eneberg, Anne Jæger, Anne Kristin Undlien, Anne-Gry Skonnord, Annette Winkelmann, Bente Hartvedt Ringstad, Birgit Bøeng, Birthe Skotheim, Bodil Nyaas, Cathrine Nysæther, Chantal Couillault Nilsen, Christel Forsberg, Christiane Lieungh, Danby Choi, Dennis Askeland, Eivor Winther Sunesen, Elin O. Rekdal, Else Braseth, Erik Årsland, Geir B. Skårhaug, Gunhild Høvik Hansen, Hege Østmo, Hilde Eriksen, Hilde Jomaas, Ida Klingvall, Ida Moen, Ine Therese Berg, Inger Lise Libakken, Ingrid E. Handeland, Ingvild Amdal Myklebust, Janneke Aulie, Jannik Wiberg, Jenny Heggvik, Johanna Hagerius, Jon Henrik Solhei, Jon Ilseng, Jon Løvaas, Josephine Østern, Julie Agre, Julie Finckenhagen Sandli, Jørgen Skauge, Jørn Øversveen, Kari Skarprud Pettersen, Karoline Rise Nøstdal, Kasper Søyland, Kjersti Krageberg, Kjersti Tubaas, Kristian Strømskag, Kristine Welde Tranås, Linda M Aukan, Linda Stewart, Linn Silje Jarness Rohdin, Lise Cathrine Pedersen, Maren Wegge, Maria Parry, Maria Tripodianos, Marianne, Marie Hustad, Marte, Marte Hortemo, Marte Velde Koslung, Mette Haugland, Mette Nikoline Bolkan, Milena Brekke, Morten Sletten, Nicolo Sattin, Nille Stormoen, Nina Lauvsnes, Rita Støstad, Silje Stener, Silje Vestvik, Simen Lian, Siril Bull Henstein, Siv Holt, Stein-Inge Århus, Stig N. Andersen, Stine Roald, Trude Bruket, Truls Berg-Hansen, Vegar Heimsæter, Victoria Bakken, Vidar Aas, Vigdis Gjelstad Jakobsen, Vuillaume, Øivind Nordal.


15.15 - 16.00

Visuell kunst som griper publikum (Bergen Kunsthall og Munchmuseet)

I Kirsten Flagstad-salen

Aggie Petesron, Anna Eline Eneberg, Anne Kari Holm, Anne Kristin Undlien, Anne-Grethe Thoresen, Annette Winkelmann, Birthe Selvaag, Birthe Skotheim, Camilla Wiik, Carina Stokke, Christiane Lieungh, Danby Choi, Eivor Winther Sunesen, Elin-Therese Aarseth, Else Braseth, Gunhild Varvin, Guro Svanes, Hanne Lise Rørstad, Hege Østmo, Ida Klingvall, Ida Moen, Ine Therese Berg, Inger Lise Libakken, Jannik Wiberg, Kaia Nielsen Kjøs, Karoline Rise Nøstdal, Kjersti Tubaas, Lage Thune Myrberget, Maren Wegge, Marianne Dyrnes Vallt, Marianne Røysum Kleven, Marie Peyre, Marte, Marte Velde Koslung, Milena Brekke, Nicolo Sattin, Nora Clausen, Sara Wegge, Siril Bull Henstein, Stein-Inge Århus, Stig N. Andersen, Tine Valavuo Tyldum, Tone Ulltveit-Moe, Una Mathiesen Gjerde.

Solid publikumsutvikling rundt scenekunst (Peer Gynt Stevnet og Riksteatret)

På Teater Innlandet Scene

Amund Oserud Bentzen, André Ishak, Anika Mackenroth, Ann Berit Hulthin, Anne Spets, Aslak Larse, Birgit Bøeng, Elin O. Rekdal, Eline B. Lorentzen, Else Blom, Hannah Wozene Kvam, Ingrid E. Handeland, Irene Smørdal, Jakob Jones, Jenny Heggvik, Johanna Hagerius, Jon Løvaas, Jonas B Olsen, Julie Finckenhagen Sandli, Jørn Øversveen, Karine Munch, Kasper Søyland, Kenneth Fredstie, Kim Stidahl, Kristian Strømskag, Kristine Welde Tranås, Maiken Mathisen, margareta magnus myhre, Mari Fladmoe Wolmer, Marianne, May Brit, Merete Jakobsen Klæboe, Mette Hægeland Blom, Morten Sletten, Nille Stormoen, Nils Hald, Nils Wiklander, Sissel Norberg, Sue Janne Alsaker, Therese Strupstad Hagen, Thine Sletbakk Bugge, Tonje Elisabeth Peersen, Toril Mjelva Saatvedt, Tormod gangfløt, Yvonne Pleym.

Digital formidling i vest (Bergen kommune i samarbeid med Festspillene i Bergen)

I Multisal Pauline Hall

Anderz Døving, Andreas Langenes, Ann Kristin Traaen, Anne Jæger, Anne-Gry Skonnord, Astrid M Strømsned, Beate Brox, Bente Hartvedt Ringstad, Bernt Bauge, Bodil Nyaas, Brage T. Bjerke, Britt Astri Reiten, Camilla Yndestad, Cathrine Nysæther, Chantal Couillault Nilsen, Christel Forsberg, Christin Lundevall, David Sitkin Røsler, Dennis Askeland, Erik Årsland, Evy Fischer, Geir B. Skårhaug, Geir Rege, Grete Stuevold Madsbakken, Gunhild Høvik Hansen, Hilde Eriksen, Hilde Jomaas, Ingunn Moslet, Ingvild Amdal Myklebust, Janneke Aulie, Jon Henrik Solhei, Jon Ilseng, Jon Klavenæs, Josephine Østern, Julie Agre, Jørgen Skauge, Kaja Jorem, Kari Skarprud Pettersen, Kate Augestad, Katrine Kirkeby Arnold, Kine Gjersøe, Kjersti Krageberg, Kristin Hetland, Laila Melkevoll, Linda M Aukan, Linda Stewart, Linn Silje Jarness Rohdin, Lise Cathrine Pedersen, Lise Kihle, Mari Owen, Maria Parry, Maria Tripodianos, Marie Hustad, Marte Hortemo, Mette Haugland, Mette Nikoline Bolkan, Olaf Mackenzie, Ole-Jacob Thorkildsen, Ole-Morten Vestby, Ragnhild Motzfeldt, Rikke Grønvold, Rita Støstad, Rohan Sandemo Fernando, Sigrid Traasdahl, Silje Stener, Silje Vestvik, Simen Lian, Siv Holt, Snorre Svendsen, Stine Roald, Susanne Odijk Solbakken, Sølvi Litleskare, Therese steen, Thomas Andersen, Torill Gudmundsen, Trude Bruket, Truls Berg-Hansen, Vegar Heimsæter, Victoria Bakken, Victoria Eek, Vidar Aas, Vigdis Gjelstad Jakobsen, Vuillaume, Åslaug Løseth Magnusson, Åsne Dahl Torp, Øivind Nordal